Boston Dynamic’in Robotları soruyor “Beni Seviyor musun ?”

Boston Dynamics Robot

Boston Dynamic’in Robotları soruyor “Beni Seviyor musun ?

Robotik teknolojisiyle bir çoğumuzun hayran olduğu ve takipçilerinide her alanda rastlanan Boston Dynamics, yılbaşı sürprizini herkesi çok etkileyecek şekilde yaptı.The Contours’un klasik bir şarkısı olan “Do You Love Me” ile dans eden insansı ve yetenekli robotlar ilham ve hayranlık verici olmaya devam etti.

Video’da yakın gelecekte hayatımızın birçok yerinde göreceğimiz robotlar hünerlerini sergilemekten hiç çekinmiyorlar.Atlas, spot ve handle’ın yapabildiklerini SpaceX ve Tesla Ceo’su Elon MUSK “Bu bir Bilgisayar grafiği(CGI) değil” sözleriyle tebrik etti.

Bu seri, iki ayaklı insansı Atlas, dört ayaklı köpeklerden ilham alan Spot ve iki tekerlekli Sapı içerir. Robotların hareketleri, eşyalarını kasıp kavururken ürkütücü bir şekilde insana benziyor – tekinsiz vadi olarak bilinen bir etki .

Boston Dynamics ekibi, “Daha mutlu bir yıl olmasını umduğumuz yılın başlangıcını kutlamak için tüm ekibimiz bir araya geldi” diyor ve “Boston Dynamics’te hepimizden Mutlu Yıllar.” mesajı ile bizlere ulaşıyor.

Boston Dynamic’in Robotlarının İlham Veren Dansları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir